MÖBLER / Byråar, sekretärer / Chiffonjé 12286376
nr 1228 6376
Chiffonjé
mahogny, Bredd: 105cm. Djup: 50cm, höjd: 146 cm, nyckel
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 14 januari 2019
kl 20:12:23
100 kr
300 kr